+38-066-754-82-84

+38-098-392-36-80

0
Нема товарів
 x 
Кошик порожній

Ви вирішили заробити в МЛМ маркетингу. Вітаю Вас, це важливе рішення зміне Ваше життя.

Самим важливим і відповідальним кроком, від якого залежить як мінімум половина Вашого успіху в МЛМ бізнесі є вибір МЛМ Компанії.

Ви вже знаєте що таке МЛМ Маркетинг, і тепер спробуємо розібратися як вибрати кращу МЛМ Компанію. Для цього потрібно знати декілька простих, але дуже важливих речей. Основні складові любої MLM Компанії це продукт і бізнес.

Багаторівневий маркетинг, або МЛМ маркетинг що це? Що таке МЛМ? Відповіді на ці питання цікавить мільйони людей з усього світу. І я впевнений, в наш час нема жодної людини яка не чула цих слів. Так склалося що ці поняття викликають у людей самі суперечливі почуття. Мільйони людей у всьому світі побачили в цих словах сенс життя, свою місію, шлях до фінансової незалежності і благополуччя, але багато людей з таким же ентузіазмом стверджують що МЛМ це обман, піраміда, і зло. Є ще третя категорія людей, котрі ніяк до нього не відносяться, є він і є, хай буде поки не заважає).

МЛМ маркетинг це законний бізнес, прибутковий і абсолютно легальний. Але, на превеликий жаль є шахрайські схеми котрі маскуються під багаторівневий маркетинг. Одно. З найпопулярніших різновидів є, так звана, фінансова піраміда. Звонішня схожість є, а схема навчання і рекрутингу взагалі ідентичні. Більш того, як я уде писав раніше, з кожним днем створюються все більш витончені схеми обману, такі, що інколи і професіоналу важко розрізнити де піраміда а де МЛМ компанія. Але, не все так складно, необхідно лише звернути увагу на ключові моменти.

Новини