+38-066-754-82-84

+38-098-392-36-80

0
Нема товарів
 x 
Кошик порожній

МЛМ маркетинг це законний бізнес, прибутковий і абсолютно легальний. Але, на превеликий жаль є шахрайські схеми котрі маскуються під багаторівневий маркетинг. Одно. З найпопулярніших різновидів є, так звана, фінансова піраміда. Звонішня схожість є, а схема навчання і рекрутингу взагалі ідентичні. Більш того, як я уде писав раніше, з кожним днем створюються все більш витончені схеми обману, такі, що інколи і професіоналу важко розрізнити де піраміда а де МЛМ компанія. Але, не все так складно, необхідно лише звернути увагу на ключові моменти.

  1. Обов’зково має бути реальний товар з адекватною вартістю. У фінансовій піраміді, як правило, товару немає, є тільки гроші, але не просто так я писав: «реальний товар». Зараз з’явились багато, так званих Пірамід прикритих продуктом, це, наприклад, коли Вам за, скажімо 500 доларів, пропонують придбати ваучер, сертифікат, чи інший (нехай навіть з 10 штампами золотими та гербовими) папірець про те, що Ви стали власником шматочка Марсу, чи будиночку на Місяці, тощо. Якщо Вас це розсмішило, то спробуйте дізнатися скільки людей від цього плакали.
  2. Адекватана ціна на товар. Навряд чи це має пряме відношення до МЛМ маркетингу, але все ж, якщо Вам пропонують ТУТ і ЗАРАЗ придбати товар за «90% знижкою», це, з вірогідністю 99% перед Вами шахраї. Багато грошей Ви не втратите, але придбавши за «пів ціни» такий товар, швидше за все, ви знайдете аналогічний в 2 рази дешевще у звичайному магазині). Ця схема агресивного маркетингу стара як світ, але багато хто на неї ведеться. Найпопулярніший трюк, коли вас ловлять вже третього потенційного покупця «чудо-праски», описавши переваги продукту, і його просто дармову ціну кажуть, що Вас троє а товара два, так що швидко визначайтесь хто купе першим. Тоді вже людина не думає ні про якість ні про абсолютну ціну, а просто ставить собі за мету купити раніше за інших ))
  3. Створення мережі Дистриб’юторів і отриманні виплат від Компанії за їх роботу, а точніше за створення товарообігу, а в фінансових пірамідах виплати отримують за рахунок вкладів нових учасників. У фінансових пірамідах люди платять за вступ в Компанію, в бізнес, чи ще кудись, варіантів безліч, але суті це не міняє.

Як бачите, розпізнати фінансову піраміду доволі просто, якщо все обміркувати та володіти інформацією. Але в наш час багато технік ведення бесіди, при котрих Вас можуть «обробити» так, що Ви спочатку будете діяти а потім думати. Тут і техніка агресивного маркетингу, котрої ми торкалися раніше, і НЛП і навіть елементи гіпнозу, і ще багато чого. Що може бути простіще ніж зіграти на наших почуттях та емоціях.

Порада може біти тільки одна – що б Вам не обіцяли, що б не казали, незалежно ни від чого, не поспішайти приймати рішення, а тим паче щось комусь за щось платити. Перед цим все ретельно обміркуйте, вивчіть та проаналізуйте.

Давайте розглянемо самі поширені виверти шахраїв.

  1. Якщо зустріч 1 на 1 – Вам кажуть фразу, на кшталт, оплатити сьогодні отримаєте в двічі більше, або в двічі дешевше чим якщо оплачувати завтра. При цьому Вас постійно «нагружають» надприбутками, ілюструючи це фото з грошима, себе на фоні дорогих авто, чи, фото своїх спонсорів і т. д. Вам просто не дають зосередитися, і при якісній «обробці» можуть досягти свого.
  2. Якщо зустріч проходить 1 на 3-5 потенційних клієнтів, коли одна людина пропонує декільком потенційним клієнтам. Достатньо сказати що цих товарів (супер пакетів інвестицій, ваучерів землі на Марсі і тд,) тільки 2 (на 5 потенційних покупців) як троє з них мінімум, перестають думати про те Що їм пропонують, а думка тільки встигнути купити.

Якщо Вас підганяють з прийняттям рішення віднесіться до такої пропозиції з подвійною обережністю. І в будь якому випадку перед тим як пристати на будь-яку пропозицію все ретельно обміркуйте і прорахуйте. Пропозиції Дистриб’юторів компаній МЛМ маркетингу, як правило не обмежені в часі, і Ви зможете приєднатися до МЛМ маркетингу тоді коли Вам буде зручно.

Я дуже сподіваюся що ця стаття зможе Вам допомогти, але більше за все сподіваюсь що Ви не опинитеся серед шахраїв. Всі схеми описати неможливо, тож будемо раді Вашим доповненням в коментарях. Також, якщо Ви стали жертвою шахраїв розкажіть свою історію, це допоможе іншим людям протистояти шахрайству.

Новини