+38-066-754-82-84

+38-098-392-36-80

0
Нема товарів
 x 
Кошик порожній

Гідний парфум здатний продемонструвати кращі якості сучасного чоловіка та тонко підкреслити його індивідуальність. Надійний аромат стане важливим атрибутом респектабельності та зможе солідно показати сильних представників людства в жіночому суспільстві.

Ідеальним супутником послужить стійкий шлейфовий чоловічий парфум, який вкаже на свого власника, як на рішучу і вольову людину. З такими духами кожен чоловік буде відчувати неймовірну свіжість тривалий час, що подарує йому сильне почуття впевненості в собі в будь-якій ситуації.

Шлейфові духи – невід'ємна частина індивідуальності кожної представниці прекрасної статі та її таємна зброя в привертанні уваги. Ідеально підібраний аромат стане справжнім джек-потом, який потім тривалий час буде прикрашати образ своєї власниці та дарувати впевненість у собі.

Доброго дня шановні Дистриб'ютори

Виплати по Плану винагород з 1 березня 2021 року збільшилися в 2 рази, а це означає, що при тому ж товарообороті Вашої групи, Ви зароблятимете вдвічі більше.

Виплати по маркетинг-плану були підняті шляхом збільшення балового наповнення продукції. Сам маркетинг-план не змінився, окрім того, що були переписані умови по балам, щоб по об’єму продукції залишити умови на попередньому рівні.

Блог:

Популярні парфуми