+38-066-754-82-84

+38-098-392-36-80

0
Нема товарів
 x 
Кошик порожній

Французькі парфуми... Як часто ми чуємо це словосполучення, котре асоціюється в нас чимось прекрасним та піднесеним, з яскравими та незабутніми ароматами, з високою модою і красою.

В цій статті ми поспілкуємось про стилі парфумерії. їх особливостях та відмінностях, спробуємо зрозуміти, чим саме французькі парфуми покорили серця мільйонів людей у всьому світі.

В сучасному різноманітті ароматів виділяють декілька стилів. Основні з них - французький та американський стиль, також існують Німецький, Італійський та Японський стилі.

Французький стиль

Французькі парфуми - самий популярний та найпоширеніший стиль парфумів. Завдячуючи багатій історії, котра бере свій початок в ХІ столітті. Широке розповсюдження в Європі парфуми отримали тільки століття потому.

В той час парфуми були у вигляді пудри, пізніше увійшли в моду парфумовані рукавички. В звичному для нас вигляді парфуми з'явилися в XVI сторіччі у французькому місті Грасс, завдяки відкриттю Мауріціо Франжипані, котрий звернув увагу на те, що ароматичні речовини розчинені у винному спирті мають в рази вищу стійкість та насиченість ароматів. Швидше за все, саме тому столицею парфумерного мистецтва це місто вважається і по цей день. Окрім виключно багатої історії французькі парфуми відрізняються від інших стилів в першу чергу розкриттям ароматів. Спочатку ми відчуваємо верхні ноти, котрі доволі швидко вивітрюються розкриваючи нам серце аромату звучання якого відчуваємо доволі довгий час, але поступово поступається місцем базовим нотам.

Ця прекрасна гра нот, відсутність одноманітності не тільки роблять французькі духи особливо прекрасними та таємничими, але також потребують від парфумерів найвищої ступені таланту та майстерності, і надзвичайно тривалої та клопіткої роботи. На створення більшості ароматів потрібні роки, але, кожний створений парфум це шедевр, перлина парфумерного мистецтва.

На рівні з цим є ще одна найважливіша відмінність французького парфумерного стилю від інших. Один і той же аромат на різних людях має дещо різне звучання. Запах для французів це дуже інтимний момент, важливість якого неможливо переоцінити, тому парфуми створюються таким чином, щоб ароматичні речовини реагуючи зі шкірою створювали свій неповторний запах, притаманний тільки цій людині.

На закінчення висловлю свою суб'єктивну думку. Коли ми говоримо про французькі парфуми, ми не можемо говорити про межі аромату. Опис парфумів це просто думка, нехай дуже досвідченої людини, професіонала, і таке інше, але, це все настільки приблизно, наскільки парою абзаців можливо описати Землю, Сонце, Всесвіт... Один і той же аромат для різних людей може мати абсолютно різні значення, і викликати зовсім різні асоціації.

Можна привести величезну кількість прикладів, але в цьому випадку стаття перетвориться в книгу, але, пробачте мене, мої дорогі читачі, я не в силах стриматись, і дуже коротко тільки декілька прикладів парфумів з нашої колекції. Самий примхливий аромат на мою думку це F39 Gucci Rush2, ці парфуми можуть на різних людях звучати абсолютно по різному, да і на одній і тій самій людині ці жіночі парфуми в залежності від настрою та стану душі набувають різних відтінків. Другий в моєму особистому "рейтингу" F30 Champs Elysees, парфуми Єлисейські Поля, воістину французькі духи, Ви знаєте, немає людей котрим би вони не сподобались, але аромат цих парфумів дуже залежний від шкіри і розкривається кожен раз дещо по іншому. Також хотілося б згадати неординарний та загадковий східний букет F26 Paloma Picasso. Для когось, можливо, цей аромат заважкий, але в той же час дуже для багатьох він сама довершеність і на їх шкірі має просто неповторний аромат.

Кожний французький парфум це незвіданий та повний таємниць всесвіт, і я щасливий тим що ми допомагаємо людям його пізнати.

Американський стиль парфумерії.

Він сформувався під впливом мислення та стилю життя американок для котрих найважливіше місце в житті займає кар'єра, котрі прагнуть до практичності та зручності у всьому, і парфуми не виключення. Ідеальний американський парфум має бути стійким, щоб аромат зберігався довгий час робочого дня, насиченим сильним і яскраво вираженим, щоб заявити про себе, мовляв, ось Я, єдина та неповторна. Також американські парфуми обов'язково мають бути обладнані пульверизатором, для зручності використання (наразі ця особливість не суттєва так як всі сучасні парфуми мають пульвер). Один з перших брендів в американському стилі, котрий сприяв виділенню цього стилю в самостійний це Elizabeth Arden. В нашій колекції є версія аромату F68 Elizabeth Arden Green Tea.

Німецький стиль парфумерії

Цей стиль ще зовсім молодий, і не має певних чітких рис та особливостей, хіба що, як і у всьому, німці виготовляють парфуми найвищої якості, і в цьому головна їх особливість. Зараз доволі важко визначити до якого стилю вони схиляються, французькому чи американському. Яркий представник німецького стилю парфумів бренд Escada. В нашій колекції є кілька парфумів версій цього бренду. Це теплі фруктові парфуми F14 ESCADA SUNSET HEAT, ігристий, яскравий та енергійний аромат бразильського карнавалу F48 ESCADA ROCK'N RIO. Це дуже гідні парфуми, котрі безперечно варто спробувати.

Італійський парфумерний стиль

Стиль с дуже багатою історією, так як по віку він порівняний з французьким. На перших порах їх історія перетинається. Першим парфумерним центром Європи була італійська Венеція, саме там проводилась переробка східних прянощів, і тільки після того вони потрапляли до Франції.

Італійському стилю парфумів властива американська насиченість, глибина та багатогранність аромату. Їм творінням притаманне поєднання солодких фруктових нот зі спеціями та квітами. Самі відомі італійські бренди Versace та Dolce & Gabbana. Один із самих популярних чоловічих парфумів нашої колекції - енергійний свіжий аромат, з традиційно присутніми фруктовими, цитрусовими верхніми нотами, версія H 23 VERSACE EAU FRAICHE та справжній шедевр Середземномор'я що втілює вишуканість та шарм, парфуми версія H26 Dolce Gabbana Light Blue Pour Homme. із жіночих парфумів справжнім шедевром нашої колекції став неповторний і прекрасний фруктовий ароматF46 Dolce Gabbana 3 L 'Imperatrice, та яскравий життєрадісний F36 Dolce Gabbana Llight Blue Pour Femme.

Японський стиль парфумерії

Він характеризується дуже легкими та ненав'язливими квітково-деревними, водяними, зеленими та орієнтальними нотами. Вірогідніше за все це пов'язано з тим, що японці вельми стримані в парфумерії, а більшість не користується ними взагалі, вважаючи це поганим тоном. В нашій колекції представлені парфуми, котрі завжди, незалежно від часу доби чи пори року, настрою та стану душі залишається улюбленими парфумами багатьох жінок. Цей прекрасний, ніжний та витончений як саме повітря, глибокий як океан, F10 L'EAU PAR   KENZO.

Як бачите, дорогі читачі, світ парфумерії безмежний, йому непідвладний час та простір. Пориньте в цей чарівний та хвилюючий світ краси та розкоші, котрий в сучасному світі доступний кожному з нас, але багато людей на превеликий жаль недооцінюють його значення в нашому житті. Парфуми завжди були і будуть неповторним та неперевершеним аксесуаром, і правильно підібрані та доречні парфуми зможуть не тільки дуже багато що розповісти про Вас, а і надовго зберегти пам'ять та приємні асоціації.

І наостанок хочу щоб Ви знали, що недорого купити жіночі французькі парфуми високої якості Ви можете в нашому інтернет магазині. Також Ви можете купити французькі парфуми для чоловіків недорого. Тільки в нас безкомпромісно висока якість за доступними цінами.