+38-066-754-82-84

+38-098-392-36-80

0
Нема товарів
 x 
Кошик порожній

Домашній аромат для неї
Кожен заслуговує на те, щоб бути оточеним красою - як з точки зору візуального сприйняття, так і аромату. Fleurparfum.net.ua керується такою філософією. Саме тому ми рекомендуємо нашим клієнтам ретельно підібрані домашні парфуми.
Прекрасний парфум для дому
Наша пропозиція фокусується на сфері ароматів від Fleurparfum. Ось чому ви знайдете тут найбільший асортимент духів.
Парфуми назавжди
Парфуми, без сумніву, є важливим елементом нашого стилю, тому часто буває так, що роками ми не можемо розлучитися з нашим улюбленим ароматом. І хоча щороку на ринку з'являється багато нових парфумів, тільки деякі аромати зуміли стати вічними. Який це домашній парфум? Дивись!


Духи F10 Leau Par Kenzo, F41 Hugo Boss Deep Red, F69 Lacoste Pour Femme, F65 Gucci Eau De Parfum II, F23 Joy Jean Patou - ми їх любимо і купуємо. Але, незалежно від того, наскільки вони подобаються, всі вони вимагають правильного застосування. Як використовувати духи, щоб всі нотки аромату звучали красиво? Відповідь для використання дома, одна - духи повинні звучати м'яко, тому з ними не варто перестаратися при нанесенні.
Хай буде з вами сила аромату
Домашня парфумерія розвиває і дає нам чуттєві потяги.
Ми все більше і більше дізнаємося про парфумерію - у нас є наші улюблені домашні аромати, ми орієнтуємося на провідні бренди, вибір парфумерних композицій величезний, а можливість випробувати краплі ароматів у Вас під рукою, як ніколи раніше. Досить зробити замовлення у нас на сайті.
Однак, незважаючи на велику обізнаність про парфуми, у нас все ще є проблема з правильним застосуванням духів. Як користуватися домашніми духами? Варто дотримуватися деяких основних правил - ось деякі з них.
Люди, які мають жирну або комбіновану шкіру, носять духи довше, а їх аромат триває довше. Жир, як і алкоголь, відмінно передає аромат, збільшує його інтенсивність і продовжує термін служби.
Іноді буває так, що деякі парфумерні композиції просто не вписуються в нашу шкіру і є «поганими» для неї. Причин може бути багато - тип шкіри, гени, неправильний спосіб нанесення і т. Д.
Як користуватися парфумами - знайди золоту середину
Будьте ласкаві до свого оточення і не перестарайтеся з дозою духів. Немає нічого більш подразнюючого, ніж перебування в одній кімнаті з людиною, яка нанеслда на себе занадто багато парфуму.
Романтичні люди вибирають важкі, смолисті парфуми. Навіть якщо вони не показують це своєму оточенню, вони мріють про досконале кохання.

Чуттєві парфуми: ці аромати виберуть чуттєві і свідомі люди. Відчувають себе і світ дуже інтенсивно. Інша сторона медалі? Тісний контакт з вашим власним тілом часто робить їх хворими, тому що будь-яка негативна емоція негайно проявляється у вигляді інфекції або запалення. Парфуми можуть стати для них захисним талісманом.

Квіткові парфуми: здавалося б, вони невинні, але це не так.

Легкі аромати свідчать про бажання втекти, відмовитися від обов'язків і повсякденному житті. Це мрія ходити босоніж по траві, виходити в незвідане і тісне зіткнення з природою.

Духи для пристрасної ночі
Аромат грає величезну роль в любові, тому що він може допомогти в пошуку партнера. Зазвичай він сигналізує нам, що людина, до якої щось явно притяшує нас, є ідеальним партнером. Аромати нейронів, тобто клітини, які реагують на аромати (наприклад, феромони), є єдиними, які організм постійно виробляє, щоб замінити ті, які вже померли. Домашні духи для ночі сприяють прекрасному проведення часу.