+38-066-754-82-84

+38-098-392-36-80

0
Нема товарів
 x 
Кошик порожній

Доброго дня шановні Дистриб'ютори

Виплати по Плану винагород з 1 березня 2021 року збільшилися в 2 рази, а це означає, що при тому ж товарообороті Вашої групи, Ви зароблятимете вдвічі більше.

Виплати по маркетинг-плану були підняті шляхом збільшення балового наповнення продукції. Сам маркетинг-план не змінився, окрім того, що були переписані умови по балам, щоб по об’єму продукції залишити умови на попередньому рівні.

Тобто, якщо раніше необхідний Особистий об’єм складав 100 балів, а парфуми 32мл були 40 балів, то зараз особистий об’єм складає 200 балів, а парфуми 32мл мають 80 балів. Всі інші умови змінені по аналогії.

Відсотки по виплатам, терміни підтвердження кваліфікацій, та інші умови залишилися без змін.

Скажу відверто, що це не стало несподіванкою, так як розмова про те, що треба підвищувати виплати по маркетингу велася вже не один рік, і ми активно просували це питання.

Але, те що здавалося простим, насправді таким не було, і Ви це чудово розумієте, для того щоб підняти виплати по маркетингу, ці гроші треба закласти в маркетинг, по факту, фізично десь їх взяти. А враховуючи цінову політику Компанії - максимум якості при мінімальних цінах - при існуючих цінах "вижати" більше ніж було Компанія не могла.

Тому, всі розуміли що підняття ці не уникнути. Але, спочатку 14 рік, і перед Компанією стояла задача вистояти в кризу, в той час, коли багато компаній закривалися, або товорообіг дуже сильно падав. Ми в цій ситуації пішли за принципом, краще заробляти менше, але заробляти. Толі коли ціни на продукцію більшість компаній підняли мінімум в 2,5 рази, ми обмежились підняттям цін на 50%. Щойно все, як нам здавалося, нормалізувалось, і ми повернулися до обговорення підняття цін для підвищення виплат по маркетингу - з'явився коронавірус... В таких умовах щось змінювати було як мінімум ризиковано, як максимум це могло потягнути за собою ряд дуже сумних наслідків.

Але зараз таки було прийнято це важливе рішення для Компанії та всіх Дистриб'юторів.

Зараз стало вдвічі вигідніше будувати мережу Дистриб'юторів та Споживачів. Також стало набагато простіше, тому що, якщо раніше ми могли лише конкурувати з іншими Компаніями в контексті виплат по маркетингу, то наразі ми знову стали на голову вище.

Мета цієї статті - достукатися до кожного Дистриб’ютора, також пояснити тим хто тільки думає ним стати, а може хтось взагалі не визначився з Компанією, донести всім, наскільки вигідно розвивати MLM бізнес з нами. Сказати, що компанія Fleur Parfum - компанія, котра завжди робить все можливе для фінансового благополуччя своїх Дистриб’юторів.

            Мабуть, порівнювати нашу Компанію з іншими є трохи безтактним та не зовсім етичним по відношенню до колег, але, всі зміни маркетинга котрі я мав змогу спостерігати в ряді компаній були спрямовані на збільшення прибутку компаній, і, як максимум, ТОП лідерів. Наш маркетинг теж змінювався, але всі зміни були направлені на покращення, спрощення та підвищення виплат для всіх Дистриб’юторів.

Впевнений так буде і надалі.

Шановні колеги, я впевнений, що зараз чи не найкращий час для розвитку, Вашого розвитку! Прекрасні умови для побудови мережі Дистриб'юторів та Споживачів, не втратьте цю можливість.

Запит на реєстрацію в Компанії

Запит на реєстрацію в Компанії

Ваше повідомлення було успішно надіслано

Блог:

Популярні парфуми