+38-066-754-82-84

+38-098-392-36-80

0
Нема товарів
 x 
Кошик порожній

Нашу колекцію жіночих ароматів поповнили чудові, чарівні парфуми BombshellVictoria's Secret. Гарний, жіночний аромат, завдяки якому буде отримано багато компліментів від чоловіків і який однозначно стане улюбленцем серед прекрасної половини.

Духи Bombshell Victoria's Secret аналог пробудять справжній вибух почуттів та емоцій та наповнять життя приємним, свіжим, незабутнім, квітково-фруктовим ароматом.

На нашому сайті з'явився новий нішевий аромат F12 Fleur Narcotique Ex Nihilo. Духи Флер Наркотик підходять чоловікам і жінкам, створюючи чарівний образ свого власника. Це справжній квітково-фруктовий наркотик, який проникає у саму глибину, пробуджуючи чуттєвість та сексуальність.

З 01.02.2022 року планується незначне подорожчання парфумів Fleur Parfum. Це пов'язано з підвищенням собівартості виробництва. Зміну цін прогнозуємо в межах 7 - 10%. В зв'язку з тим що ми працюємо практично на межі рентабельності, будь-які зміни в собівартості відображаються на роздрібних цінах. Але ми робимо все можлива, а часто, і неможливе, для того щоб парфуми Фльор Парфум завжди залишалася для Вас максимально доступною. Дякуємо за розуміння!

Новини