+38-066-754-82-84

+38-098-392-36-80

0
Нема товарів
 x 
Кошик порожній

Доброго дня шановні Клієнти та Дистриб'ютори Компанії

Вітаємо Вас з Новим 2022 роком.

Щиро бажаємо у Новому році Вам та Вашим близьким здоров'я. щастя. благополуччя, достатку, удачі та успіхів у всьому. І нехай збудуться всі Ваші мрії та реалізуються плани.

Давайте, вже по багаторічній традиції підведемо підсумки минулого року.

Рік 2021 був непростим... Не тільки для нашої Компанії, Багаторівневого Маркетингу та бізнесу вцілому, а і для кожного із нас. В силу ряду факторів починаючи з пандемії Ковід 19 та пов1язаними з нею обмеженнями та складнощами, продовжуючи незрозумілою, а часто і деструктивною політикою в контексті підприємницької діяльності та закінчуючи складними зовнішньоекономічними факторами та викликами багато компаній переживають зараз не найкращі часи.

Нашій Компанії також непросто, але завдяки нашим принципам. таким як чесніть та добропорядність. безкомпромісне відношення до якості продукції та ціноутворенню ми впевнено та успішно розвиваємося.

Звичайно левова доля успіху і благополуччя Компанії залежить від наших Дистриб'юторів

2021 рік запам'ятався в першу чергу складним для Компанії та необхідним та гарним рішенням для наших Дистриб'юторів. Ми вдвічі підняли балове наповнення продукції. Кажучи простими словами, ми в 2 рази підняли виплати по Маркетинг Плану, а відтак вдвічі збільшили заробіток наших Дистриб'юторів при цьому не змінюючи умови по Маркетингу.

В цілому, за весь час, тричі коригувався План Винагород Компанії. І кожного разу всі зміни були спрямовані на спрощення умов та збільшення виплат.

Яка ще компанія може таким похвалитися?

Зараз важко будувати якісь конркетні плани на майбутнє, але те що ми завжди будемо відстоювати принципи безкомпромісної якості парфумів в поєднанні з доступним цінами, і, як і до цього, будемо працювати для Вашого благополуччя не словом а ділом допомагати збільшувати Ваш зароіток в Компанії та впевнено дивитися в майбутнє ми Вам гарантуємо!

Дякуємо за увагу, з Новим 2022 роком!

Новини