+38-066-754-82-84

+38-098-392-36-80

0
Нема товарів
 x 
Кошик порожній

Парфуми нашої Компанії вирізняются високою якістю, при цьому доступні всім бажаючим. Продукція Fleur Parfum - духи (Extrait) p 35% вмістом парфумерної композиції.

Наші парфуми виготовляються виключно з сировини високої якості. Парфумні композиції відомої французської лабораторії Floressence ( Флоресанс) м. Грасс, Франція.

Вся продукція нашої Компанії фасується та запаковується в заводських умовах, на високотехнологічному обладнанні ПКФ "Злата" з суворим контролем якості на всіх етапах виробництва. Наші парфуми виготовляються відповідно до ДСТУ, по затвердженим ТУ, та відповідають вітчизняним та міжнародним стандартам.

Парфуми Fleur Parfum унікальна продукція, котра не має аналогів у співвідношенні ціна-якість. Версії популярних брендових ароматів відтворені професійними французькими парфумерами та виготовлені з високоякісних компонентів. По якості наші парфуми не поступаються ТОП сегменту, але завдяки тому, що це саме версія аромату, з незначною, а часто, навіть невідчутною відмінністю від оригіналу, наша продукція не потребує ліцензії, оригінального флакону та упаковки, що суттєво впливає на ціну.

Якісні парфуми з розкішним ароматом, котрий розкривається та змінює свої відтінки, при цьому залишається стійким та насиченим. Це все не міф а реальність.

Наша Компанія більш ніж 10 років працює на ринку України. За час нашої роботи змінювалися поставники та виробники, ціни та варіанти флаконів, об'єми та концентрація парфумів, але, з першого дня існування і до цього часу ми зберегли свої фундаментальні принципи і цінності. Це принципи безкомпромісно високої якості в поєднанні з доступною ціною, принципи поваги та уваги до побажань та потреб кожного клієнта.

Ми горді тим, що в нашій країні працює більше 10000 Дистриб'юторів Фльор Парфум, та сотні тисяч постійних клієнтів, котрі цінять та люблять наші парфуми. Це дає нам щоденну впевненість в тому, що наші концепції та принципи оцінені по достоїнству нашими клієнтами, і це надихає нас на подальший розвиток.