+38-066-754-82-84

+38-098-392-36-80

0
Нема товарів
 x 
Кошик порожній

Співробітництво з Fleur Parfum

sotr1

Реєстрація в Компанії відкриває величезні можливості для Вас в якості незалежного дистриб'ютора парфумів. В першу чергу ці відмінна постійна та безумовна знижка на парфуми. Також у Вас з'являється можливість організувати для себе простий та вигідний додатковий заробіток продажами парфумів, а при більш тісному співробітництві, постійну високооплачувану роботу, та навіть свій прибутковий бізнес на дому без вкладень. Варто відразу сказати про зобов'язання - їх немає! Можливо, в це складно повірити, але це факт. Співпрацюючи з нами Ви не зобов'язані робити регулярні замовлення, ми не ставимо умов по мінімальному замовленню, чи схожих умов чи зобов'язань для наших дистриб'юторів. Це перша та найважливіша перевага, завдяки котрій співробітництво з Фльор Парфум не тільки вигідне але і комфортне. А зараз більш докладно про Ваші можливості і переваги.

sotrud1

Парфуми дешево купити. Знижки на парфуми 35%

Ціни на парфуми Fleur Parfum для Дистриб'юторів на 35% нижче роздрібних, це чудова можливість для вас в будь-який час і в потрібному Вам обсязі купити недорого парфуми високої якості. Знижка на парфуми постійна та безумовна, реєструйтеся в Компанії і робіть замовлення по дистриб'юторським цінам. Це для Вас прекрасна можливість купити духи Фльор Парфум для себе, своїх друзів та близьких, на подарунок родичам та знайомим. Скористайтеся нею!

sotrud2

Додатковий заробіток без вкладень, вигідна постійна робота, прямий продаж парфумів

Реєструючись в компанії Fleur Parfum Ви отримуєте всі необхідні інструменти для заробітку, а саме, ароматизований каталог нашої продукції з фотоматеріалами, та саме головне, гарний процент від продажу. Працювати Ви можете де завгодно, це може бути робота на дому в інтернеті, у Вашому населеному пункті, серед Ваших знайомих, тощо. І саме головне те, що у Вас немає жодних умов та зобов'язань, Ви повністю вільні і працюєте тоді коли хочете і в зручному для Вас обсязі. Це чудова робота для жінок, та чоловіків, а якщо Вам потрібна робота без досвіду, то це також для Вас чудовий варіант. Ми пропонуємо Вам простий заробіток без вкладень, де є безліч можливостей і Ваш прибуток залежить лише від Вас.

sitrud3

Власний прибутковий бізнес на дому з нуля без вкладень. Бізнес МЛМ маркетингу з Fleur Parfum

Якщо Ви хочете відкрити свій бізнес з нуля, або створити сімейний бізнес, чи розглядаєте цікаві бізнес ідеї, то ця пропозиція саме для Вас. Поєднавши продаж парфумів зі створенням та розвитком мережі дистриб'юторів та постійних клієнтів, Ви організуєте свій власний простий та прибутковий бізнес. Він не потребує капіталовкладень, не має жодних ризиків, але водночас забезпечить Вас стабільним та постійно зростаючим прибутком. Нам важливий Ваш розвиток, тому не тільки розповімо як відкрити свій бізнес з нуля, але і візьмемо на себе більшу частину організаційної роботи. 

Новини