+38-066-754-82-84

+38-098-392-36-80

0
Нема товарів
 x 
Кошик порожній

 Навіщо реєструватися в Компанії Fleur Parfum?

Реєстрація в Компанії необхідна для отримання знижок на продукції, а також для створення додаткового доходу. Тільки зареєстровані в Компанії покупці (далі по тексту "Дистриб'ютори") отримують безумовну постійну знижку на продукцію, можливість додаткового заробітку на продажах парфумів, та отримання виплат за роботу створеної мережі покупців та дистриб'юторів.

 

Хто може зареєструватися в Компанії?

Реєстрація в Компанії Fleur Parfum доступна всім бажаючим, незалежно від віку, статі, місця проживання, соціального статусу та ін.

Які умови отримання знижки на парфуми, чи є обов'язкові закупки, чи інші додаткові умови.

реєстрація є єдиною умовою для отримання знижки на продукцію. Жодних додаткових умов, зобов'язань, таких як обов'язкові закупки чи мінімальне замовлення немає. Знижка на продукцію не залежить від частоти та об'єму замовлень. Навіть якщо Ви замовляєте одні парфуми один раз на рік, чи і того рідше, для Вас все одно діють Дистриб'юторські ціни.

Як зареєструватись в Компанії Fleur Parfum

Для реєстрації в Компанії Вам необхідно замовити стартовий набір Дистриб'ютора. В стартовий набор входить ароматизований каталог нашої продукції, фотографії флаконів, інформація про Компанію та продукцію, роздрібний та дистриб'юторський прайси, план винагород (маркетинг-план) лист з новинами та акціями. Вартість стартового набору Дистриб'ютора дорівнює собівартості його виготовлення та є доступною для кожного. Для замовлення стартового набору Дистриб'ютора Ви можете скористатись формою зворотнього зв'язку, або іншим зручним для Вас способом. Наші кваліфіковані менеджери нададуть відповіді на всі Ваші питання та допоможуть з реєстрацією.

Чи може статися так, що зареєструвавшись в Компанії та сплативши вартість стартового набору через деякий час я не зможу отримати знижку на парфуми?

Ні, це абсолютно виключено. Знижки на парфуми для Дистриб'юторів це не тимчасова акція, це фундаментальний принцип Компанії. Одночасно з реєстрацією Вам присвоюється Дистриб'юторський номер по якому Ви зможете робити замовлення на будь-якому складі Компанії по дистриб'юторським цінам. Більш того, одночасно зі стартовим набором Ви можете зробити своє перше замовлення вже по дистриб'юторським цінам. Ще раз наголошую на тому що дистриб'юторські ціни діють з моменту реєстрації і назавжди, незалежно не від чого.

Чи можливо зареєструватися в Компанії не купуючи стартового набору дистриб'ютора?

Це неможливо по ряду причин. Перша - це правило Компанії. Друга - Дистриб'ютор повинен знати що замовляє, це логічно, а визначити аромат не маючи ароматизвоаного каталогу на нашу думку доволі проблематично. Третя - реєстрація в Компанії і знижки на продукцію як концепція розроблена для постійних клієнтів, котрим безумовно вигідно отримати постійну знижку на всю нашу продукцію. Навіть замовити стартовий набір та одні парфуми 32мл більш вигідно ніж ті самі парфуми але по роздрібній ціні. Ми жодним чином не заробляємо на продажу стартових наборів, їх ціна дорівнює їх собівартості.

Як придбати парфуми зі знижкою Дистриб'юторам?

Дистриб'ютори замовляють продукцію напряму з нашого складу. До Ваших послуг відділ прийому та відправки замовлень та інформаційно-консультаційний центр нашого складу. Кваліфіковані працівники нададуть Вам кваліфіковану допомогу та достовірну інформацію, приймуть замовлення. Координати складу є в інформаційному листі Вашого стартового набору та у відповідному розділі сайту. Окрім того Ви можете пройти онлайн реєстрацію на сайті, та робити замовлення онлайн.

 

 

Запит на реєстрацію в Компанії

Запит на реєстрацію в Компанії

Ваше повідомлення було успішно надіслано