+38-066-754-82-84

+38-098-392-36-80

0
Нема товарів
 x 
Кошик порожній

Ще одна можливість співробітництва з Компанією, робота на неповний робочий день, точніше, робота з вільним графіком. Зареєструвавшись у Фльор Парфум ви зможете займатися продажем нашої продукції на вигідних умовах.

З моменту реєстрації в Компанії, на чому я уже неодноразово наголошував, ви отримуєте можливість купувати парфуми Fleur Parfum за дистриб'юторськими цінами, і продаючи по роздрібним цінам Ви заробляєте близько 35% від вартості продукції. Окрім того за високі результати роботи передбачена додаткова винагорода, бонуси та подарунки.

Додатковий заробіток з компанією Fleur Parfum прямий продаж парфумів за допомогою ароматизованого каталогу продукції, залучення клієнтів, стоврення мережі клієнтів та дистриб'юторів у Вашому регіоні.

Переваги: вільний графік роботи, відсутність обов'язків, таких як плани продажу, мінімальні замовлення та інше, висока оплата, кар'єрне зростання.

Ваш заробіток стабільно високий відсоток від продажу + додаткова гарантована винагорода за розвиток товарообороту + постійні промо акції програми та подарунки від Компанії.

Додатковий заробіток у вільний час з компанією Fleur Parfum - продаж парфумів з допомогою каталогу. Ваш заробіток складає більше ніж 35% від продажу.

Створіть собі додатковий заробіток у вільний час, на дому чи в іншому зручному місці, виділяючи на діяльність стільки часу скільки забажаєте.

Преваги такого виду заробітку: