+38-066-754-82-84

+38-098-392-36-80

0
Нема товарів
 x 
Кошик порожній

Купити парфуми Fleur Parfum дешевше на 35%. Купувати парфуми зі знижкою 35% в нашому Інтернет-магазині.

Ви любите парфуми і хочете духи купити недорого? Реєструйтеся в Компанії.

Пілся реєстрації Ви зможете вибирати для себе парфуми за допомогою ароматизованого каталогу нашої продукції, після чого купити духи дешево в нашому магазині.

 

Акцентую Вашу увагу на тому що ця можливість не тимчасова акція і не обман, а реальна можливість купувати наші парфуми набагато дешевше.

Реєструючись в компанії Fleur Parfum ви отримуєте можливість купувати нашу продукцію для себе набагато дешевше. Ви отримуєте максимальну знижку від Компанії назавжди.

В стартовому наборі дистриб'ютора є ароматизований каталог нашої продукції, прайси, описи ароматів, та фото флаконів. Також в стартовому наборі є інформація про Компанію та продукцію, та інформація про те як правильно користуватися парфумами, та багато іншої корисної інформації.

Ви ще не впевнені? Тоді проведіть простий розрахунок. Якщо Ви вирішили придбати парфуми в нашому Інтернет магазині, то парфуми 32мл по роздрібній ціні обійдуться для Вас дорожче ніж стартовий набір + ті самі парфуми, але уже зі знижкою. Іншими словами, Ви можете зареєструватися в Компанії отримавши постійну знижку і придбати парфуми. Для Вас це буде дешевше ніж просто прибдати парфуми. Стартовий набір Ви купуєте один раз, а знижку отримуєте назавжди, а відтак віс Ваші подальші покупки будуть неймовірно вигідними.

Також Ви можете спочатку замовити стартовий набір, ознайомитися з ароматами, неспішно та спокійно вибрати собі парфум, та замовляти парфуми коли Вам зручно. У Вас нема і не буде жодних зобов'язань перед Компанією, обов'язкових замовлень, як по кількості так і по періодичності, та і жодних інших обов'язків, які є в інших компаніях. Ви робите свої замовлення виключно в залежності від Вашого бажання та потреб. Ми не будемо Вам телефонувати і вимагати замовлень, нам це просто не потрібно, в нас є велика команда активних Дистриб'юторів, і нам просто немає потреби, да, і, відверто кажучи, часу, набридати споживачам).

            Я і у всіх подібних компаніях Дистриб'юторські та роздрібні ціни в першу чергу створені для того щоб дистрибьютори заробляли гроші продаючи нашу продукцію, але так як Компанія не ставить перед Дистрибьюторами жодних умов, як уже було сказано вище, Реєстрація в Компанії стала унікальною можливістю для покупців ат постійних клієнтів купувати нашу продукцію більш вигідно. Ви можете замовити одні парфуми протягом року, і все одно для Вас буде діяти знижки на продукцію.

            Хоча і було написано вище, що купити духи дешевше на 35% для зареєстрованих покупців це не тимчасова акція а принцип роботи Компанії, але, не дивлячиьс на це, одне з перших питань які задають потенційні Дистриб'ютори, це, щось типу, а чи не зміниться це через деякий час, і чи не буде так, що змінятся умови для Дистрибьюторів, тощо... Відповідь на це питання дуже проста та логічна. Нічого не зміниться! Наші дистриб'ютори прийшли до нас в Компанію на ці умови, це відповідає їхнім вподобанням, і зміна умов це все одно що зміна Компанії. Я цілковито впевнений що цього не буде.

Дорогі наші Покупці та дистриб'ютори, ми вже більше 10 років на ринку, за цей час були певні хміни, але всі вони були тільки на краще. Ми підвищували якість нашої продукції, змінювалися постачальники композицій та флакони, підвищувалася концентрація наших парфумів, ми розширяли і продовжуємо розширяти наш асортимент відбираючи для Вас тільки найкращі аромати. И не дивлячись на те що ми, як і всі інші Компанії, в певній мірі, залежимо від валютних варіацій, інфляції, та інших негативних факторів впливу, ми неухильно слідували нашим принципам - парфуми Fleur Parfum завжди були, є і будуть якісними та доступними для всіх. Дистриб'юторські ціни завжди будуть нижче роздрібних, і можливо, в майбутньому, ми зможемо зробити ще більш вигідні умови для наших покупців та Дистриб'юторів.

Для реєстрації в компанії Fleur Parfum заповніть форму зворотного зв'язку, або зателефонуйте нам. Ми з радістю відповімо на всі Ваші питання, та зареєструємо в Компанії.

 

 

Запит на реєстрацію в Компанії

Запит на реєстрацію в Компанії

Ваше повідомлення було успішно надіслано